LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Skandali i Alvisës dhe Hysenit në Përputhen/ Konkurrentja reagon pas akuzave: Stop dhunës ndaj grave

7 Nëntor 2021, 10:47, Lifestyle CNA
Skandali i Alvisës dhe Hysenit në Përputhen/ Konkurrentja reagon

Në ?Përputhen Prime? Hysnei pati një përplasje të fortë me Alvisën, e cila së fundi e ka akuzuar se e ka shantazhuar se do të publikojë video të saj me Bashkimin nëse nuk del nga programi.

Hyseni mbrëmë ka nxjerrë audio të regjistrauar dhe video, ku tregon se Alvisa dhe ai kanë qenë bashkë gjithë kohën që nga nisja e programit dhe se ajo ka luajtur lojë gjatë gjithë kësaj kohe.

Pas akuza nga Hyseni, Alvisa ka reaguar në një postim në Instagram ku shkruan stop dhunës ndaj gruas.

?Kur tu dha shpirti, ishe në barkun e një gruaje! Kur qaje, ishe në prehrin e një gruaje! Kur u dashurove, ishe në zemrën e një gruaje! Kur u plake e t?u shtuan dhimbjet, të shërbenin duart e një gruaje! Prandaj bëhu i sjellshëm dhe i butë ndaj tyre!

Sepse femra të është dhënë në besueshmëri? Nuk është krijuar që ti ta fyesh e poshtërosh?Stop dhunës ndaj grave?, shkruan Alvisa në një postim në rrjetet sociale./ CNA.al

Lajmet e fundit nga