LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Nuk ishim në djeni të viktimave”/ Kylie Jenner reagon pas ngjarjes tragjike në koncertin e të dashurit të saj

7 Nëntor 2021, 18:09, Lifestyle CNA
“Nuk ishim në djeni të viktimave”/ Kylie Jenner reagon pas

Një ngjarje tragjike ka ndodhur gjatë koncerit të reperit të njohur Travis Scott.
8 persona kanë humbur jetën dhe mbi 300 të tjerë u plagosën. Në lidhje me këtrë tragjedi ka reaguar edhe e dashura e reperit Kylie Jenner e cila atrë natë ka qenë duke suportaur Travis bashkë me vajzën e tyre Stormy në publik.
Travis u përball me kritika të shumta nga fansat për shkak se vazhdoi performancën e tij, pavarësisht rrëmujës dhe ardhjen së ambulancës në vendgjarje.

Në lidhje me këto kritika Kylie ka vendosur të japë një sqarim. Ajo theksoi faktin se i dashuri i saj nuk e kishte kuptuar se kishte ndodhur ky kaos.

?Dua ta bëj të qartë se ne nuk ishim në dijeni të viktimave derisa doli lajmi pas shfaqjes dhe kurrë në botë nuk do të kishim vazhduar xhirimet apo performance. Unë po u dërgoj ngushëllimet më të thella familjeve gjatë kësaj kohe të vështirë dhe do të lutem për shërimin e të gjithë atyre që janë prekur Mendimet dhe lutjet e mia janë me të gjithë ata që humbën jetën, u plagosën apo u prekën nga ngjarjet e djeshme. Dhe gjithashtu për Travisin, për të cilin e di se kujdeset thellësisht për fansat e tij dhe komunitetin e Hjustonit?, -ka shkruar Kylie Jenner.

Lajmet e fundit nga