LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Dua të mbajë qëndrim”/ Einxhel tregon si e mendon ajo të dashurin ideal

7 Nëntor 2021, 15:30, Lifestyle CNA
“Dua të mbajë qëndrim”/ Einxhel tregon si e mendon

Einxhel Shkira është një nga moderatoret më të përfolura në mediat rozë.

Kujtojmë se ajo vendosi të shkëputej nga ?E diell? dhe të vazhdonte një rrugëtim të ri në Afrikë. Por ftesa për t’u bërë pjesë e emisionit ?Big Brother Vip? e ktheu sërish në Shqipëri.

Gjatë një bisede, së fundmi ajo ka treguar se si e mendon  të dashurin ideal.
Ajo është shprehur se i pëlqejnë djemtë që janë serioze dhe mbajnë qëndrim.

?Unë kryesisht tërhiqem nga njerëz serioz edhe me shumë pak humor fin,kur them serioz jo njerëz që nuk dinë të bëjnë për të qeshur,por të ketë qëndrim.Duhet të sfidojë ironinë time?,- është shprehur Einxhel./CNA.al

Lajmet e fundit nga