LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Me Elvanën duhet të jesh i përgatitur financiarisht"/ Ermal Mamaqi: Artistja më e shtrenjtë në historinë e filmave

7 Nëntor 2021, 15:18, Lifestyle CNA
"Me Elvanën duhet të jesh i përgatitur financiarisht"/

Pak vite më parë kujtojmë se Elvana ka qenë protagonistja e filmit ?2 gisht mjaltë? së bashku me Ermal Mamiqin.

Ermali ka reguar se ka në plan të sjellë edhe një prodhim të ri si vazhfdim pas serialit aktual ?Hot?, ?2 Gisht mjaltë, 2?.

Por njëkohësish ai ka treguar se të kesh Elvanën pjesë të këtyre projekteve duhet ta mendosh mirë sepse është shumë e shtrenjtë.

?Patjetër që të marrësh Elvanën, në një prodhim, në një projekt të çfarëdo lloji, duhet të jesh shumë i përgatitur, edhe financiarisht? u shpreh Ermali dhe gjithashtu  tregoi se është aktorja më e paguar ndonjëherë në historinë e filmave shqiptarë.

I pyetur për zerot në shifrën e pagesës, Ermali tha shkurt: ?Gjashtë?, duke lënë të nënkuptuar se ka investuar shuma të majma për këto prodhime./CNA.al

Lajmet e fundit nga