LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Akuzoi bashkëshortin për tradhëti/ Përballen në emision: Kë ke grua ti, mua apo Donikën

7 Nëntor 2021, 16:41, Lifestyle CNA
Akuzoi bashkëshortin për tradhëti/ Përballen në

Një histori e komplikuar ka qënë sot në qëndër të emisionit ?E diela Shqipare? në rubrikën ?Ka një mesazh për ty?. Një grua nga Korca ka këkuar llogari nga  bashkëshorti i saj, pse është bërë pronare e shtëpisë, të cilën  e kishin blerë bashkë, një zonjë me emrin Donika.

?Kush është Donika që ke bërë pjesë si pronare në shtëpinë tonë? Shiko letrat. Ti shikosh dhe ta shikosh me kujdes. Kë ke grua ti mua apo Donikën se më vjen edhe turp që të të them? është shprehur e revoltuar gruaja nga Korça.

Ndërkohë Eni Çobani ka thënë se kemi të bëjmë me akuza edhe për tradhëti.

Kjo është e rëndë se po të akuzon për tradhëti bashkëshortore.

?Po e akuzoj sepse nuk ka kuptim. Ne kemi punuar bashkë dhe unë kam dashur të blinim një shtëpi dhe të jetonim si të gjithë të tjerët.

Mua prandaj nuk më vinin dokumentat se ti paske bërë nga këto pisllëqe?, ka vijuar me akuzat gruaja në fjalë./CNA.al

Lajmet e fundit nga