LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E adhuroni ngjyrën e zezë në veshje/ 6 ide kombinimi

7 Nëntor 2021, 19:06, Lifestyle CNA
E adhuroni ngjyrën e zezë në veshje/ 6 ide kombinimi

Ju pëlqen shumë ngjyra e zezë në veshje? Apo jeni tipi që vishni vetëm të zezën? Ka pafund si ju.

Më poshtë do të gjeni disa si mund të kombinoni ngjyrën e zezë për tu dukur gjithmonë trend dhe mbi të gjitha komode.

1-Mos neglizhoni aksesorët me veshje të zeza

Kombinim i aksesorëve me ngjyrë të zezë: Kush ka nevojë për një kombinim floral kur mund të plotësoni veshjen tuaj duke kombinuar aksesorët si një palë këpucë të rrafshta të zeza me shkëlqim dhe çantë dore me po të njejtën ngjyrë.

2-Pantallona të zeza, duhet të keni një palë patjetër. Pak rëndësi ka me cfarë i vishni

Kombinim dypjesësh monokromatike: pantallona të zeza dhe pjesë të sipërme të ngjitur, një veshje shumë elegante që do të ju bëjë të dukeni delikate dhe profesionale gjatë gjithë sezonit.

3- Fustan i shkurtër i zi

Një fustan i shkurtë i zi: blogeret dhe përcjellëset e modës pëlqejnë artin e të veshurit një fustan të shkurtë të zi i cili përshtatet për çfarëdo lloj evenimenti, duke e kombinuar me një palë aksesorë trendi.

4- Kostume banjo të zeza dhe kapele (për sezonin e verës)

Kostume banjo me ngjyrë të zezë: ky lloj kostumi një-pjesësh i zi nuk duket i mahnitshëm vetëm për pishinë, por gjithashtu thekson trupin tuaj në çfarëdo kombinimi të veshjes. Pas një feste në rërë apo një dite në not, hidhni një pelerinë në bikinit tuaj dhe do dukeni e mrekullueshme.

Kapelë dielli: ju nuk mund të gaboni asesi me një kapelë dielli gjatë ditëve të ngrohta të verës, përdorni si avantazh përdorimin e modeleve me nuanca të zeza dhe do shkëlqeni padyshim.

5-Bluza, shumë bluza ngjyrë të zeza dhe xhinse të thjeshta

Veshje e sipërme me ngjyrë të zezë: nëse ju zgjedhni ndonjë stil më të thjeshtë ose një verzion më të hapur, një body i sipërm duket mahnitshëm me një palë xhinse të viteve të 90-ta.

6- Minifund plus këmishë

Minifund i zi + këmishë: që të dukeni me një stil paka më rrugor apo rastësor, plotësoni veshjen tuaj me një minifund të zi, një këmishë bardh e zi dhe veshje të sipërme me nuancë të bardhë, duke e plotësuar me atlete converse./CNA,al

Lajmet e fundit nga