LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Vendi më i çuditshëm që ke bërë seks”/ Arjola Demiri habit me përgjigjen

7 Nëntor 2021, 18:41, Lifestyle CNA

Një nga tëmat e diskutuara gjatë ditës së sotme në ?Big Brother? ka qënë rëfimi i banorëve në lidhje më vendet më të çuditshme ku ata kishin kryer marrëdhënie seksuale.

Një nga rrëfimet që ka habitur më së shumti banorët ka qënë Arjola.

Në një moment ajo i ka thënë Beniadës se është e sigurt që mund të marrë meritat për vendin më të çuditshëm ku ka kryer marrëdhënie seksuale.

Ajo u shpreh se vendi nuk është në tokë por në qiell.

?Unë mund të kem vendin më të çuditshëm ku kam kryer marrëdhënie seksuale?

?Në lodra??? Ku? Tek ato që rrotullohen, ku pra në qiell?, e ka pyetur Beniada.

Ndërkohë Ariola e ka pohuar dhe është përgjigjur: ?Pikërisht, në qiell?./CNA.al

Lajmet e fundit nga