LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

FOTO- Përtej çdo imagjinate/ Belen Rodriguez pozon tërësisht e zhveshur në dush

8 Nëntor 2021, 07:13, Lifestyle CNA

Modelja dhe aktorja Belen Rodriguez ka tejkaluar çdo imagjinatë të mundshme. Ylli i pasarelave dhe filmave, ka publikuar një foto ku shfaqet tërësisht e zhveshur duke treguar barkiun e rrumbullakosur.

Fotoja është pëlqyer nga mijëra njerëz në rrjetet sociale të cilët kanë mbetur të mahnitur nga poza e modeles.

Kujtojmë se Belen Rodriguez është një nga modelet dhe aktoret më seksi në botë. Rodriguez është konsideruar si një sex simbol në 2000 dhe 2010 dhe është krahasuar me një nga ikonat e bukurisë.

Belen ka qenë ndër të parat që ka pozuar nudo për një kalendar si dhe ka pushtuar kopertinat e revistës Playboy në Itali./ CNA.al

Lajmet e fundit nga