LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nga se do hiqnin dorë për dashurinë/ Rrëfehen banorët e “Big Brother Vip”

7 Nëntor 2021, 21:46, Lifestyle CNA
Nga se do hiqnin dorë për dashurinë/ Rrëfehen banorët e

Një nga temat e cila u diskutua gjatë nga banorët ditën e sotme në shtëpinë e ?Big Brother Vip? ka qenë dashuria.

Konkretish nga cfarë do të ishin të gatshëm banorët të hiqnin dorë për dashurinë. Secili prej tyre ka dhënë nga një përgjigje shumë të sinqertë.

Për shëmbull aktorja Arjola Demi është shprehur se për shkak të dashurisë i është dashur të hiqte dorë nga karriera disa vite më parë.

Bazuar në këtë rrëfim moderatorja Einxhel është shprehur se do të zgjithte tëbraktiste karrierën e saj vetëm në rrethanat kur partneri do jetonte jashtë Shqipërisë dhe është shumë i realizuar profesionalisht atje./CNA.al

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga