LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Ke pasur alamet çuni”/ Ada i kundërvihet Alvisës: Degjenerohesh për ca followers

7 Nëntor 2021, 20:13, Lifestyle CNA
“Ke pasur alamet çuni”/ Ada i kundërvihet Alvisës:

Një nga vajzat e cila gjithmonë ka dyshuar në lidhje me vërtetësinë e ndarjes së Alvisës me Hysenin ka qenë ish konkurentja Ada.

Pas të gjithë situatës së krujuar ditën e djeshme në ?Përputhen Prime? Ada ka reaguar më anën e një postimi në rrjetet sociale ku ka shpërthyer në akuza të forta nda Alvisës.

Kjo e fundit e akuzonte Adën për një lidhje jashtë por rezultoi se ishte e kundërta.

?Sinqerisht nuk dua që kurrë një femër të jetë në këtë situatë sepse jam shumë feministe, por për këtë lloj femre kam krijuar një antipati shumë të madhe që në momentin që gënjente sy më sy dhe më vinte shumë habi që e besonte publiku, e mbështeste, ishte gjithë kohës duke më akuzuar mua dhe Edin kur e kishte aty brenda të dashurin alamet çuni (se besoj të gjej më të mirë) dhe sot s?jam habitur fare, i prisja, e kam thënë në studio?nuk e di se si mund të degjeneroj njeriu veten për ca followers?,- ka shkruar Ada  në Instastory./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga