LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Raporti i Sarës me Dj Pm/ Einxhel e këshillon: Nëse ke pëlqim për të, bëj kujdes

7 Nëntor 2021, 19:57, Lifestyle CNA

Hyrja e DJ Pm në shtëpinë më të famshme të momentit ?Big Brother Vip? ka bërë që edhe prezenca e Sarës të shihet me një sy tjetër.

Që në hyrje djaloshi kosovar ka shprehur hapur pëlqimin ndaj Sarës dhe nuk kanë munguar gjestet, afrimitetet dhe përqafime mes dyshes.

Si duket edhe Sara po nis të krijojë një pëlqim për të. Në lidhje me këtë ajo ka kërkuar këshilla nga vajzat brenda shtëpisë. Einxhel ishte ajo që e këshilloj.

?Shfrytëzo situatën,kaloni mirë,por duhet të bësh kujdes nëse ke një pëlqim të vërtetë për të?,-i ka thënë Einxhel Sarës./CNA.al

Lajmet e fundit nga