LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dua Lipa i bën të gjithë të kthejnë kokën nga ajo gjatë koncertit të Adele

7 Nëntor 2021, 21:22, Lifestyle CNA

Gjatë të shtunës në Londër është mbajtur një koncert i Dua Lipës. Këngëtarja shqiptare me famë botërore së bashku me Kate Garraway dhe Alesha Dixon ka qenë treshja e cila ka drejtuar audiencën e mbushur plot me yje të pranishëm.

Ajo që mori vëmendjen makismale ishte padyshim Dua e cila u shfaq shumë elegante me një kostum në ngjyrë rozë të ëmbël nga stilistja e njohur Blumarine.

Nga ana tjetër prezantuesja Kate dukej elegane me një jakë të zezë e pantollona të gjëra të zeza kur pozoi në tapetin e kuq.

Konceri i këngëtarës Adele në fakt bëri shumë bujë sepse simbolizoi rikthimin e shumëpritur të Adele në skenë. Koncerti është titulluar me ?An Audience With Adele” dhe do të transmetohet të dielën më 21 nëntor./CNA.al

Lajmet e fundit nga