LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E nxori në nominim me Donaldin/ Arditi: Ndihem shumë i zhgënjyer nga Fifi

7 Nëntor 2021, 15:01, Lifestyle CNA
E nxori në nominim me Donaldin/ Arditi: Ndihem shumë i zhgënjyer

Miqësia e Arditit dhe Fifit brenda në shtëpinë më të famshme të momentit ?Big Brother Vip? ka qenë shumë e fortë. Por pasi Fifi vendoisi që të shpëtonte Granitin dhe të fuste në nominim Arditin me Donaldin duket se ka sjellë një krisje të kësaj miqësie.

Vendimi i marrë nga Fifi duket se ka zhgënjyer jo pak ish konkurentin. Këtë e ka pranuar vetë Arditi i cili ishte i ftuar në ?Fun Club?. Madje ai u shpreh se nëse i jepet mundesi do përballet me Fifin në spektaklin e të martës.

 ?Jam i zhgënjyer nga Fifi. Se unë u penalizove sepse mbrojta Fifin dhe i dola kundër Semit dhe Donaldit. Kurse Fifi nuk më mbrojti. Doja të bëja një reagim të gjatë në Instagram por, do i them diçka të martën nëse më jepet mundësia në spektakël, është shprehur Arditi.

Më tej ai tregoi se është i bindur që futja e Donaldit në nominim dhe shpëtimi i Granitit nuk ka ardhur nga justifikimet që ka thënë Fifi.

?Graniti tha ?Pse nuk e ke menduar që Fifi ka dashur të të nxjerr nga shtëpia?? Dhe unë nuk doja ta besoja. Dhe përderisa e tha Graniti, dmth ai di diçka. Dhe duket se ka diçka. Por, unë nuk e hedh poshtë.?/CNA.al

Lajmet e fundit nga