LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nuk ndalen Fifi dhe Monika/ Këtë herë në lojë përfshijnë dhe banorin e ri të Big Brother Vip

8 Nëntor 2021, 08:01, Lifestyle CNA
Nuk ndalen Fifi dhe Monika/ Këtë herë në lojë

Fifi dhe Monika kanë përgatitur sërish një rreng për banorët e Big Brother Vip. Gjatë mbrëmjes së kaluar ato kanë menduar të bëjnë një lojë ku pjesë të kësaj kanë bërë edhe Dj Pm.

Së bashku me vajzat, Dj Pm ka dhënë disa alternativa se çfarë mund tu bëjnë banorëve. Deri më tani alterantivat kanë qenë rrobat dhe këpucët, ndërsa presim të shohim planin e vendosur në zbatim, për të parë edhe reagimin e banorëve.

Dy rrengjet e krijuara më parë nga Fifi dhe Monika nuk janë pritur dhe aq mirë nga banorët, ku ka patur dhe shumë debate dhe pakënaqësi ndaj dyshes. Të shohim se si do të reagojnë këtë herë./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga