LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Çfarë fshihet pas nominimit të Granitit?/ E tregon Fifi

8 Nëntor 2021, 12:02, Lifestyle CNA

Të premten e kaluar, Granit Cana rezultoi së më i nominuari nga banorët e shtëpisë së Big Brother Vip. Ndonëse në nominim janë Monika, Iliri dhe Sara, shumcia e banorëve nominuan më së shumti Granitin.

Teksa bisedonin, Fifi e ka pyetur Granitin pse mendon se banorët e kanë nominuar për të dytën e herë radhazi.

Graniti mendon se kanë ndikuar situatat e ndodhura së fundi me të dhe kjo ka bërë që të gjtihë ta shikojnë me ironi dhe ai nuk e ndjen më të flasë me to apo të bëjë shaka.

Ndërkohë Fifi ka një mendim krejt tjetër. Ajo është e sigurt se e kanë nominuar Granitin pse e shpëtoi herën e kaluar kur ishte në sfidë me Arditin./ CNA.al

Lajmet e fundit nga