LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO- Mbretëresha e stilit/ Rihanna vjen me një model të ri flokësh

8 Nëntor 2021, 14:56, Lifestyle CNA
FOTO- Mbretëresha e stilit/ Rihanna vjen me një model të ri

Rihanna me plot gojë mund të quhet ikonë e çdo stili. Ajo shpesh herë bën ndryshime drastike dhe nuk nguron të eksperimentojë me pamjen e saj.

Çfarëdo stili ajo të zgjedhë sërish do të duket shumë e kuruar.

Së fundmi ajo i është rikthyer modelit të flokëve që ka mbajtur shumë vite më parë. Ajo u shfaq me flokë bionde me një lloj nuance si mjaltë.

Kjo është bërë e ditur nga vetë Rihanna e cila postoi disa foto me këtë model të ri.

Ajo shihet e shtrirë në dysheme mes një tufe pllakash muzikore dhe e shtrirë në një karrige të kaltër me gëzof me disa nga takat e larta

Kujtojmë se Rihanna është gjithashtu sipërmarëse e disa bizneseve të suksesshme  si  Fenty Beauty, Fenty Skin dhe Savage x Fenty./CNA.al

Lajmet e fundit nga