LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përplasjet me Semin/ Fifi zbulon arsyet: Më duket se po m’i bën nga inati, gjithçka ka nisur jashtë

8 Nëntor 2021, 11:44, Lifestyle CNA
Përplasjet me Semin/ Fifi zbulon arsyet: Më duket se po m’i

Për herë të parë, këngëtarja Fifi Raçi ka folur rreth njohjes së saj me Semi Jaupajn.

Në një bisedë të gjatë me Granitin, Fifi ka rrëfyer se situatat e ndodhura brenda mes saj dhe Semit rrjedhin nga ato që kanë ndodhur mes tyre jashtë Big Brother.

Fifi ka treguar se ka pritur një mirënjohje nga Semi për gjithçka që ajo ka bërë për të në periudhën e saj më të errët.

Këngëtarja ka thënë se para se të hynin në Big Brother i kanë bërë bllok njëra-tjetrës. E ndërsa ka shtuar se ka nisur të mendojë se të gjitha ato që kanë ndodhur brenda shtëpisë, Semi po ia bën nga inati.

?Kur hymë këtu, bllok ajo mu, bllok unë asaj. Kjo ka inatin se unë si kam kthyer përgjigje me muaj, minimumi më shkruante dy herë në muaj, ia lija seen. Unë jam shumë e keqe pastaj, fal, fal, por kur jam prek te ajo që mua më dhemb aty nuk të lejoj. Nëse ti bëhesh unë nuk fitoj kurgjë. E vetmja gjë që dua të fitoj është mirënjohja. Me thënë Fifi ke qenë afër meje. Edhe këto të gjithë situata që kanë ndodhur brenda më duket se po mi bën nga inati.

Se kam pas me ty. E kam pas me situatën që kam pas jashtë me Semin.  Më tha nuk më ke kthyer përgjigje, i thashë nuk më ke thënë faleminderit. S?jam mirë më tha, i ke shtu dozën e ilaçeve. Kush mundet me të bërë mirë, ti më tha.

Jo Donaldi por edhe Bora me të ardh tani nuk të bëjnë dot të ndihesh më mirë sec të bëj unë. Se të kam bërë një herë, të kam ndihmuar një herë. Edhe asnjë feedback se kam pas prej kësaj vetëm që ti të jesh mirë. Nëse ti je mirë, unë jam mirë se të kam fut në rreth timin.

Kam shkuar në Sarandë në koncert, në vend se të marr motrën time kam marrë Semin. Edhe kur kam dalë, edhe kam nevojë të dal nga këtu më thotë.  Se nuk i ka punët mirë, por i thashë se kjo të shërben ty, por jo të rrish tërë ditën ulur dhe të dreshësh cigare. Edhe me u nxeh në diell?, është shprehur Fifi ndër të tjera./ CNA.al

Lajmet e fundit nga