LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

E papritur/ Igli Zarka largohet menjëherë nga Big Brother Vip

8 Nëntor 2021, 13:47, Lifestyle CNA

Banori, i cili u bë pjesë e big Brother Vip pvetëm një javë më parë, Igli Zarka është larguar menjëherë nga shtëpia e Big Brother.

Këtë lajmërim e ka bërë të ditur vetë Big Brother në një komunikim për banorët.

Në zarf thuhej se ai është lagruar për arsye shëndetësore dhe se po merr mjekime e duhura dhe është në gjendje të mrië shëndetësore.

?Banorë Vëllai i Madh ka një komunikim zyrtar për ju. Ju informojmë se për arsye shëndetësore, banori Igli Zarka ka vendosur të lërë në mnyrë të menjëhershme shtëpinë e Big Brother.

Gjendja e tij shëndetësore tani është e mirë pork a nevojë të ,arrë shërbimin e nevojshëm mjekësor jashtë shtëpisë?, thuhet në njoftimin që u lexua nga Semi./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga