LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fifi zbulon të shkuarën e errët të Semit/ “E mora në shtëpi, u kujdesa sikur ta njihja prej vitesh”

8 Nëntor 2021, 11:04, Lifestyle CNA
Fifi zbulon të shkuarën e errët të Semit/ “E mora

Gjatë një bisede me Granitin, Fifi ka rrëfyer për njohjen e saj me këngëtaren Semi Jaupaj duke treguar dhe pak nga e kaluara e saj.

Ajo ka treguar se në periudhën më të vështirë të Semit kur ajo pinte vetëm alkool dhe cigare, i ka qëndruar pranë dhe është kujdesur për të.

?Pasi mora vesh gjendjen e Semit, pinte vetëm cigare, alkool dhe ilaçet. Kur rrinte me mua, nisi të hante, të pinte kafe, me pi gjëra të tjera, alkool pinim vetëm në darkë kur mblidheshim në studio, ose kur dilnim. U sëmur, e mora te shtëpia, e mbajta afër, sikur një njeri që kisha me vjet që e njihja?, ka thënë Fifi.

Kujtojmë se më herët Semi ka treguar se nuk është shoqe me Fifin, duke thënë se ato janë njohur në një periudhë të vështirë të jetës së saj./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga