LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Meshkujt kanë frikë nga unë, në të gjitha kuptimet”/ Habit me deklaratën banorja e “Big Brother Vip”

8 Nëntor 2021, 17:33, Lifestyle CNA
“Meshkujt kanë frikë nga unë, në të gjitha

Aktorja e njohur Arjola Demiri është komentuar shumë në lidhje me jetën private.

Edhe gjatë pjesëmarrjes në shtëpinë më të famshme të momentit ?Big Brother Vip? ajo ka treguar disa fragmente nga jeta e saj, për fëmijët, punën, ndarjen nga bashkëshorti dhe vështirësitë e para në karrierë.

Banorët i kanë vënë në dukje pse ajo ende nuk ka gjetur një partner.

Në lidhje me këtë Arjola ka habitur me përgjigjen. Ajo është shprehur se kjo ndodh sepse meshkujt kanë frikë nga ajo, në të gjitha kuptimet.

?Meshkujt më kanë frikë, në të gjitha kuptimet. Dhe këtë ta merrni vesh njëherë e mirë?,- tha ajo./CNA.al

Lajmet e fundit nga