LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Skandali i “Përputhen”/ Reagon Eduardi: Isha dëshmimtar i dhunës ndaj Alvisës nga Hyseni

8 Nëntor 2021, 17:05, Lifestyle CNA
Skandali i “Përputhen”/ Reagon Eduardi: Isha dëshmimtar i

Dy ditët e fundit dy personazhet e ?Përputhen? Alvisa dhe Hyseni kanë qenë kryefjala e çdo media.

Kujtojmë se historia e tyre bëri bujë të madhë në media dhe është komentuar pafund. Në të njëjtën kohë janë marrë masa për të ndaluar promovimin e dhunës nga televizionet shqiptare.

Gjatë një momenti Alvisa i ka treguar Borës foto ku dukej e dhunuar nga Hyseni dhe është shprehur se kjo dhunë ka qenë sistematike.

Një tjetër konkurent i cili ka komentuar këtë situatë ka qenë edhe Eduard Kuçi i cili u shpreh se ka qenë dëshmimtar i kësaj dhunë.

??Unë e kam mbrojt Alvisën kur e ka kap ai me dhunë në prapaskenë. Kur erdhi në fillim, sapo dolëm nga studio, ai e kapi me dhunë, përdori dhunë ndaj saj, e kapa e shtyva dhe i thash femra nuk preket. Hyseni e di vetë çfarë i kam bërë në prapaskenë. Kur e kapi Alvisën me forcë, ia hoqa dorën dhe me tha kush je ti, largohu. E kapa, e shtyva 3 metra tutje??, është shprehur Edi./CNA.al

Lajmet e fundit nga