LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fifi tenton të bëjë xheloz Granitin/ Hidhet në krahë e Dj Pm

8 Nëntor 2021, 16:15, Lifestyle CNA
Fifi tenton të bëjë xheloz Granitin/ Hidhet në krahë e

Fifi dhe Graniti kanë bërë shumë bujë në rrjet  me ulje-ngritjet në marrëdhënien e tyre. Kujtojmë se të gjithë aluduan për një lidhje të mundshme mes tyre duke parë afrimitetin dhe gjestet me njëri tjetrin.

Mirëpo e gjitha mori kthesë tjetër në momentin kur Graniti u shpreh se e sheh vetëm si shoqe, madje ai tregoi se është i dashuruar me një vajzë jashtë shtëpisë.

Edhe Fifi nga ana tjetër ka pranuar që marrëdhënia e tyre të jetë shoqërore.

Por si duket ata sërish tentojë të afrohen disi me njëri-tjetrin. Madje në një moment, gjatë ditës së sotme Fifi ka tentuar të bëjë xheloz Granitin duke u hedhur në krahët e DJ PM, me të cilin njihet që jashtë./CNA.al

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga