LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Unë jam në finale”/ Fifi mendon se do të fitojë “Big Brother Vip”

8 Nëntor 2021, 21:44, Lifestyle CNA
“Unë jam në finale”/ Fifi mendon se do të fitojë

Një javë më parë Fifi është shpallur si më e preferuara nga publiku.

Gjithashtu ajo ka qenë ndër përsonat më të komentuar brenda shtëpisë më të famshme të momentit. Kjo edhe për shkak të marrëdhënies të komplikuar që ka me Granitin.

Nisur nga kjo Fifi ka krijuar idenë se është kandidatja kryesore për të fituar çmimin e madh.

Gjatë një bisede me dy nga vajzat e shtëpisë Semin dhe Beniadën, Fifi është shprehur se ajo me patjetër do të jetë pjesë e finales së ?Big Brother Vip?

?Un jam në finale. Edhe nëse nuk jam dua t?ja fiksoj vetes?, dëgjohet Fifi teksa ju thotë dy banoreve tjera./CNA.al

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga