LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

FOTO- Kayne West ne një lidhje të re dashurie/ Kapet “mat” me modelen 22-vjeçare

8 Nëntor 2021, 20:01, Lifestyle CNA
FOTO- Kayne West ne një lidhje të re dashurie/ Kapet “mat”

Prej kohesh tashmë reperi me famë botërore, Kayne West është vendosur në qëndër të mediave rozë.

Së fundmi po përflitet se West është në një lidhje dashurie me modelen 22 vjeçare, Vinetria

Aludohet se 44-vjeçari ka qenë në lidhje romantike me modelen 22 vjeçare prej kohësh përpara se ata të dilnin publikisht gjatë fundjavës. Sipas Page Six, reperi është lidhur me modelen prej kohësh, por nuk dihet se kur.

Kanye dhe Vinetria u shfaqën në publik këtë fundjavë teksa morën pjesë në ndeshjen debutuese të basketbollit të ?Donda Academy? në Minneapolis, ku shihen të ulur përkrah njëri-tjetrit.

Kujtojmë se disa kohe më parë Kaynë është përfolur për një rikthim të mundshëm me ish-gruan, Kim Kardashian, e cila tani thuhet se është në lidhje me yllin e SNL, Pete Davidson./CNA.al

Lajmet e fundit nga