LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO- Pas lajmeve se është në gjëndje kritike shëndetësore reagon Ermal Fejzullahu

8 Nëntor 2021, 19:12, Lifestyle CNA
FOTO- Pas lajmeve se është në gjëndje kritike

Së fundmi kanë qarkulluar disa lajme se këngëtari i njohur Ermal Mamaqi është në gjendje të kritike shëndetësore sepse pësoi një ?sulm të rëndë?. Ky lajm ka shqetësuar jo pak ndjekësit e këngëtarit.

Pas këtyre lajmeve të cilat rezultuan aspak të vërteta ka reaguar Ermal Fejzullahu.

Me anën e një postimi në rrjetet sociale ai është shprehur se është shumë mirë nga ana shëndetësore dhe ka akuzuar mediat për publikimin ekëtyre lajmeve të pavërteta.

?Nuk e di si nuk iu vjen turp portaleve të tilla. Turpi i botës. Jam shëndoshë e mirë faleminderit Zotit dhe nuk kam asnjë problem me shëndetin. Kjo është turp?, është shprehur Ermali./CNA.al

Lajmet e fundit nga