LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Çifti i parë në “Big Brother Vip”?/ Sara i thotë “të dua” Dj Pm

8 Nëntor 2021, 17:56, Lifestyle CNA
Çifti i parë në “Big Brother Vip”?/ Sara i

Që në hyrje të shtëpisë “Big Brother Vip”, Dj i njohur Kosovar Pajtim Krasniqi, është shprehur se ka një pëlqim për Sarën, dhe duket se ky pëlqim sa vjen dhe thellohet.

Pajtimi (Dj Pm) dhe blogerja e njohur Sarah Berisha bëjnë shumë gjeste për njëri-tjetrin duke lënë të nënkuptuar se janë drejt një romance të bukur brenda shtëpisë së BBV.

Gjithashtu dallon përkujdesja e Pajtimit për Sarën në çdo në çdo moment.

Ditën e sotme teksa ishin brenda lavanderisë, PM po i fliste Sarës se çfarë do të bënte ai nëse ajo largohet të martën nga shtëpia. Sara i tha se as vetë nuk dëshiron të largohet nga shtëpia dhe në një moment dëgjohet teksa thotë: “të dua”.

PM: Ti nuk ke dëshirë të dalësh apo jo?

Sarah: Of course not (sigurisht që jo)

PM: As unë.

Sarah: Thank you, I love you.(Faleminderit, të dua), i thotë Sara Pajtimit./CNA.al

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga