LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Nuk e mbështes dhunën”/ Ndjekësit “masakrojnë” Arjan Konomin me komente: I shtirur, shporru

8 Nëntor 2021, 18:25, Lifestyle CNA
“Nuk e mbështes dhunën”/ Ndjekësit

Skandali i bujshëm i Alvisës dhe Hysenit ditët e fundit është komentuar pafund. Një nga personat që është etiketuar më së shumti ishte Arjani sepse ofendoi dhe cilësoi Alvisën si gënjeshtare.

Pas të gjitha komenteve Arjani ka vendosur të shprehet puntatën e sotme të ?Përputhen? se nuk e toleron aspak dhunën dhe veprimet e Hysenit janë të patolerueshme.

Pas kësaj kanë reaguar ndjekësi të cilët shprehen se Arjani po tregohet shumë i shtirur dhe po mundohet të ?lajë veten?.

“SHPORRU , gënjeshtar , matrialist ! Shitesh për 2 lekë”.

“Arjan e pamë se sa i mbrojte femrat. Nuk mbulohet dielli me shoshë ndaj mbylle se humbe shumë pikë.”

“Turp ti vijë Arjanit dhe të gjitheve aty në emision sepse askush prej ktyre nuk e mbeshteti Alvisen dhe asnjera nga vajzat nuk i çua qoftë dhe për ta perqafuar, të pakten femrat ta mbronin?

“Njeri i shtirur ,më duket te doli duarsh profesion?, janë disa prej komenteve që bien në sy./CNA.al

Lajmet e fundit nga