LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E sulmuan pas skandalit në “Përputhen Prime”/ Mikela dhe Ritvana i kërkojnë falje Alvisës

8 Nëntor 2021, 19:43, Lifestyle CNA
E sulmuan pas skandalit në “Përputhen Prime”/ Mikela dhe

Hyseni publikoi disa incizime të Alvisës gjatë ?Përputhen Prime? dhe tregoi se e gjitha është lojë pasi ata u lidhën gjatë pjesëmarrjes në emision.

Pas kësaj dy vajzat e ?Përputhen? Mikela dhe Ritvana i janë kundërvënë Alvisës dhe e sulmuan.

Më vonë Alvisa i tregoi Bores disa foto ku tregonte se ishte dhunuar nga Hyseni dhe ka qënë në komunikim me të për shkak të frikës dhe presionit.

Pasi Alvisa beri publike dhunën e ushtruar nga Hyseni ndjekësit i janë vënë kundër dy vjazave për shkak se nuk e mbështetën.

Për këtë arsye Mikela dhe Ritvana ditën e sotme kanë vendosur t’i kërkojnë falje publike Alvisës dhe kanë shtuar se nuk e mbështesin dhunën./CNA.al

Lajmet e fundit nga