LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Jeni sipërfaqësorë, vendoseni veten në vendin e tij”/ Andi i del në mbrojtje Hysenit

8 Nëntor 2021, 21:23, Lifestyle CNA
“Jeni sipërfaqësorë, vendoseni veten në vendin e

Në numrin e shumë personave që kanë reaguar në lidhje me skandalin e ?Përputhen? për rastin e Alvisës dhe Hysenit, është bërë pjesë edhe Andi. Ai shprehet se njerzit nuk duhet të jenë kaq sipërfaqësorë dhe se Hyseni nuk përdor dhunë, përkundrazi ka bërë gjithçka për Alvisën.

?Po mirë sa njerëz sipërfaqësor paskeni qenë se kuptoj si shikoni e gjykoni pa ditur asgjë, pa vërtetuar asgjë me shenja dhune. Vendoseni veten në vendin e Hysenit, nëse do kishte dhunuar a kaq budalla thoni është sa të dali e të bëhet person publik? Kur nga krahu tjetër është biznesmen i suksesshëm që në moshë të re? Apo të bëj gjeste bamirësie e të mos doj ti publikoj? Po a kaq e rëndë qënka me u shpreh së është lënduar se E KA TRADHTUAR AJO QË KISHTE MENDUAR TË KRIJONTE FAMILJE? Po kaq paragjykues jeni e kurrë s?mbusheni me mend, veç doni ta bëni tjetrin të ndihet keq për diçka që se ka bërë? Harroni që reality shoë ka censurime dhe jo çdo gjë është siç duket apo siç ju e kuptoni. Unë e njoh personalisht Hysenin dhe Alvisën e me bindje them kurrën e kurrës nuk ka vënë dorë mbi të, përkundrazi i ka plotësuar çdo dëshirë. Rrini mirë o njerëz e mos paragjykoni palidhje se nuk ekziston dhuna në fjalorin e Bushit?, ka komentuar Andi në një postim të Përputhen./CNA.al

Lajmet e fundit nga