LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Ada e “Përputhen” poston fotot provokuese/ Edi nuk i reziston dot: Princesha ime

8 Nëntor 2021, 20:27, Lifestyle CNA
Ada e “Përputhen” poston fotot provokuese/ Edi nuk i reziston

Ada dhe Edi kanë qenë dy prej ish konkurentëve më të përfolur të ?Përputhen?. Marrëdhënia e tyre kishte shumë ulje-ngritje por së fundmi ata arritën të sheshonin të gjitha mosmarrëveshjet dhe u pëjtuan. Mirëpo pas kësaj ata u kapën mat duke darkuar bashkë në një restorant dhe si pasojë u përjashtuan nga emisioni.

Tani që janë jashtë ata shpesh herë bëjnë dedikime për njëri-tjetrin dhe nxitin dyshimet se mbase mes tyre po lind diçka edhe pse janë shprehur se janë thjesht shokë.

Së fundmi Ada ka postuar një foto shumë provokuese në rrjetet sociale, ku duket e veshur me një fustan portokalli shumë elegant dhe si duket Edi nuk ka mundur t?i rezistojë.

Ai i ka komentuar duke i thënë: ?Allo princesha jeme kadale pak?.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

Lajmet e fundit nga