LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nuk e mbështetën Alvisën/ Bashkimi "shpërthen" ndaj konkurentëve: Nuk prisja aq nivel të ulët

8 Nëntor 2021, 20:51, Lifestyle CNA
Nuk e mbështetën Alvisën/ Bashkimi "shpërthen"

Gjatë skandalit në ?Përputhen Prime? Hyseni zbuloi se ka qenë në komunikim të vazhduar me Alvisën duke theksuar se ajo ka qenë duke bërë një lojë.

Kaq ka mjftuar që shumica e konkurentëve ta sulmojnë.

Por më tej Alvisa ka treguar prova se ishte dhunuar nga Hyseni dhe të gjithëve ju bëri përshtypje fakti se sërish nuk mori shumë mbështetje.

Në lidhje me këtë, gjatë emisionit të sotëm, ka reguar Bashkimi i cili u shpreh se ajo që treguan konkurentët atë ditë ishte një nivel shumë i ulët, sidomos nga ana e vajzave.

?Nuk prisja këtë nivel kaq të ulët, sidomos nga femrat, që thonë se janë dhe shoqet e saj. Si nuk kanë shpirt mbi të gjitha?! Edhe mashtruesja më e madhe në botë të kishte qenë, nuk duhej ajo sjellje, sidomos kur bëhet fjalë për dhunën?, është shprehur Bashkimi./CNA.al

 

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

Lajmet e fundit nga