LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Të pandashëm/ Fifi dhe Graniti kapen sërish “mat” duke u puthur

9 Nëntor 2021, 10:22, Lifestyle CNA
Të pandashëm/ Fifi dhe Graniti kapen sërish “mat”

Marrëdhënia mes Fifit dhe Granitit ka qënë gjithmonë me ulje-ngritje. Si fillim të gjithë krijuam idenë se mes tyre mund të kishte një histori dashure. Më tej Graniti u shpreh se e sheh Fifin vetëm si shoqe dhe gjithshtu zbuloi se ishte i dashuruar me një vajzë jashtë shtëpisë.

Gjatë spektaklit të së premtes madje u vendos së mes tyre do të kishte vetëm një marrëdhënie shoqërore.

Por si duket ata nuk mund të rrinë larg njëri-tjetrit. Mbrëmjen e djeshme ata janë kapur sërish ?mat? duke shkëmbyer puthje.

Si duket ata po ndezin akoma më shumë dyshime tek banorët brenda në shtëpi por edhe publikun se do vijojë më tej marrëdhënia mes tyre.

Kujtojmë se një javë më parë Fifi i ka kërkuar Granitit të largohet prej saj sepse po e penalizon./CNA.al

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga