LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Big Brother Vip” me skenar?/ Dy protagonistët nxjerrin zbuluar emisionin: Është përcaktuar fituesi

9 Nëntor 2021, 09:31, Lifestyle CNA
“Big Brother Vip” me skenar?/ Dy protagonistët nxjerrin zbuluar

Edhe në rastin e ?Big Brother Vip? po përflitet se është me skenar njësoj si emisioni ?Përputhen?

Kjo është zbuluar nga dy protagonistët Elton Tozaj dhe Fjorentina Halili.

Nëpërmjet një interviste për ?Expuls?, ata folën për edicionin e parë të ?Big Brother VIP?, dhe në një moment u pyetën edhe nëse fituesi ishte i paracaktuar. Kjo është pohuar nga të dy

?Po, dhe është Arjola Demiri. Është Arjola sepse është produkt i Top-it dhe ajo po luan mirë, siç i kanë thënë. Big Brother tani fillon vërtetë?, është shprehur Elton Tozaj, dhe mbështet gjithashtu nga Fjorentina.

Për sa i përket dy konkurentëve që më së shumti po lakoen si fitues Iliri dhe Donaldi ata thonë se nuk është e mundur sepse sipas Eltonit gjatë eksperiencës së tij brenda shtëpisë kuptoi se produksioni i jepte atij instruksione se si të vepronte./CNA.al

Lajmet e fundit nga