LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

U largua nga “Big Brother Vip”/ Reagon për herë të parë Igli Zarka

9 Nëntor 2021, 11:29, Lifestyle CNA
U largua nga “Big Brother Vip”/ Reagon për herë të

Ditën  e djeshme nga shtëpia më e famshme e momentit u lagua konkurenti i ri Igli Zarka.

U mësua se  largua për shkak të problemeve me shëndetit.

Kjo u bë e ditur nga zarfi që erdhi prej produksionit ku shkruhej:

?Banorë, Vëllai i Madh ka një komunikim zyrtar për ju. Ju informojmë se për arsye shëndetësore banori Igli Zarka, ka vendosur të lërë në mënyrë të menjëhershme shtëpinë e Big Brother. Gjendja e tij shëndetësore tani është e mirë, por ka nevojë të marrë shërbimine nevojshëm jashtë shtëpisë“.

Ndërkohë ka ardhur edhe një reagim nga vetë Igli.

Në rrjetet sociale ai ka rishpërndarë një një postim të vjetër në rrjetet sociale, ku flet për të ardhmen dhe thotë se nuk ka frikë dhe do e presë me krah hapur./CNA.al

Lajmet e fundit nga