LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fifi pranon se ka gabuar/ “Nuk e kam dëgjuar nënën time”

9 Nëntor 2021, 10:59, Lifestyle CNA
Fifi pranon se ka gabuar/ “Nuk e kam dëgjuar nënën

Mbrëmjen e djeshme banorët e shtëpisë janë mbledhur dhe kanë nisur të diskutojnë për tema të ndryshme.

Ata gjithashtu kanë diskutuar edhe në lidhje me jetën e tyre private.

Një nga vjazat që ka nisur të tregojë më shumë në lidhje me jetën e saj ka qenë Fifi. Ndër të tjera ajo ka treguar se kur ishte e re ka bërë shumë gabime dhe gabimi më i madh ishte fakti se nuk kishte dëgjuar nënën e saj.

Kujtojmë se momentalisht Fifi është një nga vajzat e cila po komentohet më së shumti për shkak të marrëdhënies së saj me Granitin./CNA.al

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga