LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Metodë për më shumë shikueshmëri?/ Skena erotike në “Big Brother VIP”

9 Nëntor 2021, 13:02, Lifestyle CNA
Metodë për më shumë shikueshmëri?/ Skena erotike

?Big Brother Vip? është kthyer ne emisionin me të shikuar dhe komentuar të momentit.

Banorët krijojnë shumë situate të vcilat bëjnë shumë bujë në mediat rozë dukë marrë në këtë mënyrë edhe vëmendjen maksimale.

Por si duket deshira për të marrë më shumë shikueshmëri ka bërë që në këtë emision të shafqen edhe skena erotike.

Së fundmi në ?Big Brother Vip? ka shfaqur disa momente ku duken vajzat e shtëpisë të zhveshura në pjesën e sipërme për të bërë masazh.

Këto imazhe janë shfaqur live në në televizionin kombëtar, i cili ka një shikueshmëri shumë të lartë.

Këto skena erotike duket se nuk përbëjnë problem për tu shfaqur në ekranet televizive./CNA.al

Lajmet e fundit nga