LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Don Xhoni bën publike ditën kur do publikohet bashkëpunimi me Loredanën

9 Nëntor 2021, 14:29, Lifestyle CNA
Don Xhoni bën publike ditën kur do publikohet bashkëpunimi me

Prej kohesh tashmë është përfolur bashkëpunimi i reperit Don Xhoni me Loredanën. Të dy janë artistët më të suksesshëm të momentit dhe fansat e tyre mezi presin dalten e laçimit të këtij prokekti.

Më në fund pritja ka marë fund. Ka qenë Graniti i cili ka bërë një postim ku edhe ka dhënë detaje në lidhje me projektin. Ai ka falenderuar të gjithë bashkëpuntorët dhe ka treguar se pritet të lancohet në datën 12 nëntor ora 00:00.

Më tej ai po ashtu e ka falenderuar edhe Loredanën duke i bërë gjithashtu disa komplimenta

?Një falenderim të veçant për personin që pa ta nuk ish bo ky projekt, @loredana ,respekt shumë të madh jo vetem si artiste por edhe si person ?, ka shkruar Don Xhoni./CNA.al

Lajmet e fundit nga