LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Semi i propozon Granitit: Kur të dalim jashtë…

9 Nëntor 2021, 14:48, Lifestyle CNA

Graniti është një nga personazhet më të komentuar të ?Big Brother Vip?. Që kur hyri në shtëpi ra në sy afrimiteti me Fifin.

Publiku ka menduar se mes tyre do të lindë një histori dashurie por më vonë Graniti u shpreh se e sheh këngëtaren vetëm si shoqe madje zbuloi se është i dashuruar me një vajzë jashtë programit.

Një vajzë tjetër me të cilën ai tregoi shumë afrimitet ishtë Semi.

Shpesh herë mes tyre janë parë ngacmime dhe përqafime.

Së fundmi Semi ka ardhur me një propozim për ish futbollistin.

Ajo i ka thënë Granitit se do të dëshironte të ishte aktori në një nga klipet e saj muzikore.

Nga ana tjetër Graniti ka pranuar./CNA.al

Lajmet e fundit nga