LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Dyfytyrësi, nuk mund të shitesh për çmim”/ Arditit nuk i del inati me Fifin

9 Nëntor 2021, 15:14, Lifestyle CNA

Së fundmi Ardit Çuni, i cili u eleminua javën e kaluar ka qenë i ftuar në ?Shqipëria Live? ku ka folur në lidhje me të gjithë banorët.

Ai gjithashtu u shpreh se mori mësim që duhet të qëndrojë larg telefonit për të shijuar momentet.

?Më mungojnë banorët, në përgjithësi të gjithë, por ata që më kanë qëndruar më afër, Beniada, Iliri, Semi, Donaldi, Fifi. Ishte një lloj detoxi arsyen përse pranova të hyj. Kisha shumë orë para celularit, Covidi e kështu gjërash dhe më shërbeu shumë se kam gjetur paqe. Ishte e vështirë por jam nga ata njerëz si ujqërit që kudo që ta hedhësh, e merr formën e vet. Pas rikthimit tim, mendoj që njerëzit e kanë parë me çfarë gjakftohtësie veproja unë. Doja që njerëzit të shihnin dikë që nuk e kishin parë në festivale e këngë. Pashë që 2 javët e para më kishin masakruar. Unë e di që jam i vështirë për tu thithur, por kur më njohin, e dinë se kush jam unë. Kur dola unë atë natë, kam marrë lum komentesh me ?bravo?. Jam krenar për veten?, është shprehur Arditi

Si fitues Arditi u shpreh se shikon  Ilirin.

Më tej u vu re se Arditi kishte një hatërmbetje shumë të madhe në lidhje me Fifin. Sipas tij, ai nuk e meritonte nga Fifi, që e konsideronte mike, të zëvendësonte Granitin me Donaldin.

?Kjo është pafytyrësi. Nuk është lojë. Një njeri nuk e shet veten për çmim. E prisja që të zëvendësonte Granitin, por jo me Donaldin. Një njeri që ka dashurinë më të vogël për ty, nuk e bën një gjë të tillë. Nuk mund ta bënte në fillim?, vijoi Arditi./CNA.al

Lajmet e fundit nga