LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kriset miqësia / Fifi flet pas deklaratave të Arditit: Te njëra këngë si kam marrë asnjë lekë, tjetrën me gjysmë çmimi

9 Nëntor 2021, 20:55, Lifestyle CNA
Kriset miqësia / Fifi flet pas deklaratave të Arditit: Te njëra

Pas daljes nga Big Brother Vip, Ardit Çuni ka treguar se i ka mbetur peng të sqarohet pse e vuri në nominim përballë Donaldit.

Sonte gjatë live showt Fifi ka dëgjuar deklarata që gjatë këtyre ditëve, Arditi ka thënë për të dhe është shprehur se me Arditin nuk janë miq të ngushtë por thjesht mik.

Ajo u shpreh se ka punuar me të , i ka bërë dy këngë, njërën falas dhe tjetrën me gjysmë çmimi.

?E para nuk e kam mik të ngushtë, e kam thjesht mik. Kam punuar me të. Ia kam bërë nja dy këngë. Te njëra këngë s’i kam marrë asnjë lekë, tjetra me gjysmë çmimi.Unë nuk shitem për pak?, tha Fifi./ CNA.al

Lajmet e fundit nga