LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Koka bën koka pëson”/ Sabiani, Iliri dhe Beniada komentojnë Granitin

9 Nëntor 2021, 17:22, Lifestyle CNA
“Koka bën koka pëson”/ Sabiani, Iliri dhe Beniada

Sot pritet që një prej katër personazheve të nominuar mes Ilirit, Granitit, Monikës dhe Sarës të përfundojë garën dhe të dalë përfundimisht nga shtëpia e Big Brother Vip.

Ndërkohë banorët, Iliri, Sabiani dhe Beniada kanë komentuar qëndrimin e Granitit në shtëpi. Beniada mendon se Graniti duhet të dalë pasi nuk ka çfarë jep më shumë brenda shtëpisë, ndërsa Iliri mendon ndryshe që Graniti nuk do të dalë.

Ai shprehet se prej ditësh Graniti është hapur më shumë, pavarësisht atyre që ndodhën.

Ata e fajësojnë atë për rrugëtimin e tij në shtëpi dhe mënyrën që zgjodhi për të vazhduar lojën.

?Koka bën koka pëson? shprehet njëri prej banorëve./ CNA.al

Lajmet e fundit nga