LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Një sezon i dytë?/ Regjizori i fenomenit “Sqiud Game” jep përgjigjen

9 Nëntor 2021, 16:18, Lifestyle CNA
Një sezon i dytë?/ Regjizori i fenomenit “Sqiud Game” jep

?Squid Game? u kthye në serialin më të shikuar në historinë e Netflix.

Suksesi ndërkombëtar i ka dhënë shumë fame aktoreve zyrtarë të serialit duke i kthyer momentalisht në imazhet më të kerkuar.

Fansat e serialit në fakt prej kohësh kanë kërkuar një sezon të dytë të emisionit. Dhe tashmë gjithçka është zyrtare. Po. Seriali që po bën bujë të madhe ?Squid Game? do të rikthehet me sezonin e dytë.

Duke parë të gjithë suksesin global regjizori i serialit është shprehur se nuk ka asnjë zgjidhje por ta vazhdojë më tej me një sezon të dytë pa dhënë më shumë detaje.

?Ka pasur kaq shumë presion, kaq shumë kërkesa dhe kaq shumë dashuri për një sezon të dytë të serialit. Tashmë kam filluar të mendoj për të. Aktualisht jam në procesin e planifikimit. Por unë mendoj se është shumë herët për të thënë se kur dhe si do të ndodhë kjo. Kështu që për momentin do t?ju premtoj këtë, Gi-hun do të kthehet dhe ai do të bëjë diçka më shumë për botën?, është shprehur ai gjatë një interviste në Los Angelos./CNA.al

Lajmet e fundit nga