LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Habit Arbana Osmani: Surpriza për një nga banoret do ta nxjerrë jashtë shtëpisë së Big Brother

9 Nëntor 2021, 20:12, Lifestyle CNA
Habit Arbana Osmani: Surpriza për një nga banoret do ta nxjerrë

Moderatorja Arbana Osmani në fillim të programit ka bërë një lajmërim që i ka habitur të gjithë.

Ajo është shprehur se për një nga banoret e Big Brother do të ketë një surprizë aq të madhe saqë do të nxjerrë jashtë shtëpisë së Big Brother.

Moderatorja nuk ka zbuluar ende asnjë detaj nga surpriza dhe për kë bëhet fjalë.

Gjithashtu duke qenë se Igli ka dalë nga shtëpia e Big Brother, sonte nuk do të ketë eleminim. Televotimi do të vazhdojë deri ditën e premte./ CNA.al

Lajmet e fundit nga