LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Endri ia thotë në sy Mikelës/ “Nuk më pëlqejnë vajzat me gjoks fallco”

9 Nëntor 2021, 18:43, Lifestyle CNA
Endri ia thotë në sy Mikelës/ “Nuk më

Endri është si një nga konkurrentët më të sinqertë dhe me sens humori në Përputhen. Pothuajse të gjitha vajzat kanë shprehur pëlqim për të, ndërkohë që njëra prej tyre, Mikela shpesh e thumbon rreth deklaratave të tij në takime.

Gjatë takimit me Antonian, Endri ka thënë se nuk i pëlqejnë vajzat me gjoksin e bërë.

Ndërkohë kjo deklaratë nuk i ka shpëtuar mikelës e cila i drejtohet që nuk i pëlqen ajo se e ka gjoksin e bërë. Ndërsa Endri është shprehur se i pëlqejnë vajzat që e kanë gjoksin origjinal.

?Mua nuk më pëlqejnë vajzat me gjoks fallco?, është shprehur Endri./ CNA.al

 

 

 

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

Lajmet e fundit nga