LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

U largua pas 15 vitesh nga Top Channel/ Oferta marramendëse për Luana Vjollcën, 20 mijë euro për pagë mujore

9 Nëntor 2021, 19:58, Lifestyle CNA
U largua pas 15 vitesh nga Top Channel/ Oferta marramendëse për Luana

Luana Vjollca është një nga moderatoret më të komentuar të shoëbizit shqiptar. Prezantuesja është edhe një nga personat më të ndjekur në rrjetet sociale, me mbi 2 milionë ndjekës në Instagram.

Pak kohë më parë, Luana Vjollca vendosi të largohej nga televizion top channel, ku kishte ndërtuar karrierën e saj prej 15 vitesh.

Përmes një letre, vjollca tregoi se ky ishte një nga vendimet më të vështira që kishte marrë. Gjithashtu bëri me dije se po punon mbi disa projekte shumë të rëndësishme për të.

Ndërkohë që nuk e kemi parë në ekran, mësohet se Luana Vjollca ka marrë oferta të pafundme nga mediat në Shqipëri për bashkëpunimm.

Sipas gazetës Express, mësohet se një nga televizionet më të vogla i ka bërë ofertë marramendëse me shumën prej 20 mijë euro në muaj vetëm për moderimin për të marrë të drejtën e transmetimit të programit të saj.

Mësohet se po ashtu prezantuesja po shqyrton ofertat e mbërritura menjëherë pas largimit nga Top Channel edhe nga televizionet në Kosovë dhe besohet se shumë shpejt do të mësojmë logon nën të cilën do të shfaqet në të ardhmen./ CNA.al

Lajmet e fundit nga