LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Pse nuk u fute në Big Brother"/ Dojna Mema zbulon arsyet: Do më nominonin të gjithë se…

9 Nëntor 2021, 19:15, Lifestyle CNA
"Pse nuk u fute në Big Brother"/ Dojna Mema zbulon arsyet: Do

Dojna Mema është një nga moderatoret më të komentuara dhe të pëlqyera të ekranit. Ajo tashmë prezanton Big Brother Vip Fun Club çdo të dielë në emisionin E diell.

Së fundi ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit ku iu është përgjigjur disa pyetjeve. Shumë prej ndjekësve kanë kuriozitëetin të dinë pse Dojna nuk është bërë pjesë e Big Brother.

?Së pari prezantoj Big Brother Vip Fun Club. E dyta kam shumë gjëra jashtë që kërkojnë përkushtim dhe s?mund t?i lë përgjysmë. E treta do më nominonin çdo javë sepse nuk di të skuq asnjë vezë?, shkruan Dojna Mema.

Gjithashtu ajo ka rrëfyer se e ndjek Big Brother në çdo hap.

?Së mos vetëm darkat. Zgjohem e fle me ta. Kur të dalin do më duken si të shtëpisë.

Ndërsa e pyetur se çfarë mendimi ka për Big Brother si format dhe a shërben si një shembull, Dojna është shprehur: ?Përkundrazi mendoj që Big Brother vip është një ndër eksperimentet sociale më domethënëse. Tregon realitetin e një shoqërie, raportet, limitet dhe karakteret e vërteta njerëzore. Jam e sigurt që secili nga banorët arrin të njohë një aspekt të vetes që ndoshta s;ka ditur që i ka. Është e pamundur të luash non stop e të ruash një personazh aty! Sfidon veten në ekstrem dhe jo gjithsecili prej nesh është i këndshëm kur shkon në ekstrem.?/ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga