LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kush nuk e ndihmon e ka pisk/ Rudina kërkon ndihmë, çfarë “halli” ka aktorja

10 Nëntor 2021, 11:54, Lifestyle CNA
Kush nuk e ndihmon e ka pisk/ Rudina kërkon ndihmë, çfarë

Jeta e Instagramit kërkon angazhim të vazhdueshëm, sidomos për vajzat e njohura të cilat janë të apasionuara pas fotografisë.

Aktorja e humorit, Rudina Dembacaj është një nga personazhet më aktive, e cila ndan përherë foto super të kuruara, por së fundmi duket se Rudina ka rënë në hall.

I kanë mbaruar vendet ku të pozojë! Ndaj ka një thirrje për të gjithë:

?Kush di cep të bukur në Tiranë për foto dhe nuk ma thotë është ?i sharë?. Faleminderit?, shkruan Rudina Dembacaj./CNA.al

 

 

 

A post shared by Rudina Dembacaj (@rudinadembacaj)

Lajmet e fundit nga