LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Një surprizë për Beniadën/ Modelja del për pak çaste nga Big Brother Vip

9 Nëntor 2021, 21:45, Lifestyle CNA
Një surprizë për Beniadën/ Modelja del për pak

Arbana Osmani që në hyrje të spektaklit të mbrëmjes së sotme, paralajmëroi një surprizë shumë të madhe për njërën nga banoret dhe ajo është Beniada.

Ajo ka dalë për pak çaste nga shtëpia e Big Brother dhe është transferuar në studion ku transmetohet emisioni Procesi Sportiv.

Beniada ka shprehur se i pëlqen shumë televizioni dhe dëshira e saj sonte është plotësuar, pasi Beniada ndodhet në emisionin sportiv Procesi Sportiv me Edi Manushin dhe Alesia Bamin.

?Nuk e kisha menduar kurrë, por jam shumë e lumtur?, ka thënë Beniada/ CNA.al

Lajmet e fundit nga