LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Ti nuk je pjesë e një grupi?”/ Donaldi-Monikës: Ti je e ngecur

10 Nëntor 2021, 12:54, Lifestyle CNA
“Ti nuk je pjesë e një grupi?”/ Donaldi-Monikës: Ti

Spektakli i mbrëmjes së djeshme nxiti shumë nga banorët për të sqaruar gjëra që mbase ishin lënë pezull për një kohë të gjatë.

Pas Ilirit dhe Fifit, dyshja tjetër që u sqarua ishte edhe Monika me Donaldin.

Donaldi këmbënguli se në shtëpi janë krijuar grupe por pranoi se ato po përçahen çdo ditë e më shumë.

??Grupe ka, por janë përçarë, dhe do ta shohësh që do të përçahen çdo ditë e më shumë??,- tha ai.

Monika nga ana tjetër u përpoq të sqaronte se nuk i përket asnjë grupimi, dhe për këtë e garantoi Donaldin se do ta vërtetojë pasi ai të lërë shtëpinë.

Monika: Nuk jam pjesë e asnjë grupi, dhe t?i do ta shohësh në momentin e parë që do të dalësh jashtë.

Donaldi: Ti nuk je pjesë e një grupi??? Ju keni bërë nominimet në grup.

Monika: Më thuaj dikë që nuk e ka bërë këtë gjë brenda shtëpisë. Të gjithë ashtu kemi bërë?

Donaldi: Unë mendoj që t?i ke ngecur në atë situatë. Ke qenë prezent në biseda që nuk duhet të ishe.

Monika: Nuk është e vërtetë, nuk kam ngecur një jetë të tërë./Shqip

Lajmet e fundit nga