LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kush tha që kostumet mashkullore janë të mërzitshme?/ Ja disa kombinime super shik nga vajzat e ekranit

10 Nëntor 2021, 12:01, Lifestyle CNA
Kush tha që kostumet mashkullore janë të mërzitshme?/ Ja

Prej kohësh aksesorë dhe veshje të caktuara, që dikur ishin vetëm ekskluzivitet i meshkujve, janë bërë një trend i veshjeve stil të femrave. Këmishat e të dashurit janë përherë një veshje që të bën të ndihesh shumë seksi, por po aq seksi mund të dukesh edhe me një kostum tërësisht mashkullor.

Këto vajza të ekranit janë shfaqur së fundmi në daljet e tyre publike me kostume mashkullor dhe mund të themi me plot gojën se duket fantastike.

Madje aq bukur duket një kostum i tillë, sa Rudina Dembacaj p.sh e ka zgjedhur si veshje për celebrimin e martesës së saj me Mark Frrokun në janar të këtij viti.

Rudina Dembacaj

Rudina Magjistari, zgjedh shpesh kostume për pasditen e saj dhe i rrinë perfekt.

Arbana Osmani, mund të themi se një kostum i tillë duhet të jetë një ?must? në daljet e saj në ekran

Dojna Mema, si një xixëllonjë si me kostum si me fustane

Jonida Maliqi- shik, seksi e suksesshme. Jonida ekperimenton me çdo gjë dhe çdo gjë i rri perfekt

Fjodora Fjora di ta kthej çdo gjë në stil dhe s?mund të ishte ndryshe as kur vjen puna tek kostumet e meshkujve

Jonida Shehu i zgjedh shpesh kostumet në daljet e saj dhe është një zgjedhje e mençur nga ana e saj

Iva Tiço, e bardha i rri perfekt dhe kostumi i bardhë kombinuar me këpucët pink me gurë nuk mund ta tregonte më klas e shik

Marcela Lati, di përherë të duket seksi dhe stil dhe s?mund të ndodhte ndryshe

Xhensila Myrtezaj zgjodhi të tregonte anën e saj si një grua biznesi në promovimin e linjës së saj të bukurisë, ndaj kostumi i tillë ishte gjete e zgjuar

Jona Spahiu zgjedh shpesh veshje mashkullore që e tregojnë femër shik në përditshmërinë e saj

Jonida Vokshi duket po aq vintage e joshëse në kombinimin që ka bërë./ Revista Who

Lajmet e fundit nga